ОНЛАЙН-ТЕСТ + ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЯ
Для всієї родини, для кожного, будь-де в Україні або за її межами, 
ви можете пройти онлайн-тестування й отримати онлайн-консультацію!

 


Послуга "Профорієнтатор-UA" для школярів 13 - 18 років. 
Якщо перед Вами постало питання, як обрати фах з урахуванням інтересів, здібностей та особистісних якостей дитини; визначити профільний напрямок навчання в школі; підготуватися до ЗНО; розмірковуєте, чи продовжувати навчання в школі, чи вступати до коледжу або технікуму; визначити, до якого вишу піти навчатися; яку обрати спеціальність і спеціалізацію у виші; як правильно підібрати активізуючі й розвиваючі програми (тренінги) для подальшого особистісного розвитку.
Ми пропонуємо онлайн-тестування (1 година) + онлайн-консультування (1 година). Загальний час послуги - 2 години. Вартість послуги - 500 грн.

Послуга "Профкар'єра-UA" для дорослих 20 - 40 років. 
Якщо Ви бажаєте визначити свій професійний або кар'єрний потенціал; здобути додаткову вищу освіту; визначити, яка посадова позиція вам підходить; правильно вибрати компанію при працевлаштуванні; підібрати тренінги для особистісного розвитку; визначити стратегію професійного та кар'єрного розвитку.
Ми пропонуємо онлайн тестування (1,5 години) + онлайн консультування (1 година). Загальний час послуги - 2,5 години. Вартість послуги - 540 грн.

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Вартість послуги
Профессьянс (від 8 років) 600 грн.
Профнавігатор (10-14 років) 600 грн.
Профмайстер (13-16 років) 600 грн.
Профорієнтатор-UA (13-18 років) 600 грн.
Профконсультант (22-65 років) 700 грн.
Профкар'єра-UA (20-40 років) 700 грн.
HR-супровід 1200 грн.
Місто

За попереднім записом, в суботу та неділю теж працюємо.

Адреса нашого офісу: Україна, м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 10, поверх 2, офіс 5.
Ми знаходимося в 5-7 хвилинах ходьби від метро Лівобережна. Є зручні місця для паркування автомобілів. Усім нашим клієнтам надаємо безкоштовний доступ до мережі Інтернет (WiFi).

Схема проїзду