Експрес-тести

Експрес-тести

Тут подаються безкоштовні експрес-тести на профорієнтацію, які допоможуть Вам зрозуміти, ким стати в майбутньому, і визначити професійні сфери, які найбільше відповідають Вашим інтересам, особистісному типу та здібностям. Тести розроблені Центром тестування й розвитку «Гуманітарні технології». Розміщені тут тести Ви можете пройти безкоштовно й отримати результати одразу ж по закінченні тестування (без надсилання смс).

Звертаємо Вашу увагу, що для більш точного вибору професії та навчального закладу потрібно пройти поглиблену комплексну профорієнтаційну діагностику й отримати консультацію психолога.

 • Експрес-тест "Готовність до вибору професії"

  Тест створений для визначення ступеня Вашої готовності до вибору професії або, іншими словами, готовності самостійно обирати своє професійне майбутнє. Вона складається з низки чинників. Ми пропонуємо тест «Готовність до вибору професії», який допоможе оцінити Вашу внутрішню й зовнішню готовність до такого вибору, а також загальну готовність.

 • Експрес-тест "Чи не час змінювати професію" (для дорослих)

  Тест дозволяє оцінити Ваше задоволення обраною сферою професійної діяльності й конкретним місцем роботи. Цей тест допоможе Вам зрозуміти, чи настав час щось змінити у своїй професійній діяльності.

 • Экспресс-тест "Будь готов: профессиональные роли"

  Все мы в жизни играем те или иные роли. В данном случае мы предлагаем Вам задуматься о профессиональных ролях.

 • Експрес-тест "Гуманітарій чи технар"

  Оцінюються Ваші інтереси й здібності, пов’язані з гуманітарною й технічною галузями. При цьому варто пам’ятати, що в кожному із нас є гуманітарні й технічні схильності. Але у когось одні виражені сильніше, ніж інші, а у когось можуть бути виражені в однаковій мірі (або не виражені зовсім).

 • Експрес-тест "Менеджер з продажу"

  Цей тест оцінює особливості Вашого характеру: наскільки Вам буде комфортно працювати менеджером з продажу.

Надішліть нам заявку

За попереднім записом, в суботу та неділю теж працюємо.

Адреса нашого офісу: Україна, м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 10, поверх 2, офіс 5.
Ми знаходимося в 5-7 хвилинах ходьби від метро Лівобережна. Є зручні місця для паркування автомобілів. Усім нашим клієнтам надаємо безкоштовний доступ до мережі Інтернет (WiFi).

Схема проїзду