Розвиток та тренінги


Запрошуємо відвідати активізуючі й розвиваючі програми (тренінги) для підлітків від 14 років

 • "Психологічний театр"
 • "Увага - сила"
 • "Свобода спілкування"
 • "Керування часом"
 • "Складання іспиту"

Активізуючі й розвиваючі програми - це необхідний етап профорієнтаційної роботи. Тренінги допомагають школярам і абітурієнтам розвивати основні здібності та якості характеру, важливі для даного віку, навчання, вступу до вишу й майбутньої роботи. Працювати з мотивацією, і, урешті-решт, розвивати потенціал кожного учасника.

Тренінгові програми, розроблені в Центрі тестування й розвитку "Гуманітарні технології" МДУ, пройшли неодноразову адаптацію в практичній діяльності, і регулярно застосовуються в профорієнтаційній і розвиваючій роботі з підлітками. Являють собою навчальні й розвиваючі програми з елементами тренінгу особистісного зростання.

Чим корисний профорієнтаційний тренінг підлітку, який самовизначається

Тренінги допомагають набути навички, необхідні для успішного навчання й подальшої роботи. За час участі в тренінгах діти отримують свій особистий новий досвід, здобувають комунікативні навички, самостійність, упевненість у собі, стійкість до стресів тощо. Завдяки тренінгам, школярі підходять до вибору професії самостійно, уже з урахуванням своїх особливостей, з новими навичками й інтересом до навчання.

Яким чином ми даємо рекомендації з розвитку й тренінгів
Методика "Профорієнтатор-UA" доповнена спеціальним блоком "Розвитку", що відображає перелік рекомендованих школяреві тренінгових (розвиваючих) програм. На даний момент він містить рекомендації до 6 тренінгових програм. Кожна з них рекомендується у двох випадках: якщо у школяра за даною тематикою або недостатня розвиненість тієї чи іншої якості або навпаки, висока розвиненість. Після проходження тестування й індивідуальної консультації, підліток отримує рекомендації про те, який тренінг йому більше відповідає, наскільки участь у тому чи іншому тренінгу має смисл. У бесіді з психологом-консультантом ці рекомендації уточнюються, і підліток приймає рішення про те, чи потрібен йому тренінг, і якщо так, то який.

Співвідношення тренінгів і показників методики "Профорієнтатор-UA":

Тренінги Форма проведення

Блок «Розвиток»
Показники методики «Профорієнтатор-UA»

Гарно доповнює тренінг
"Керування часом" Навчальний тренінг інтенсив Самоорганізація "Моя ціль"
"Моя ціль" Навчальний тренінг інтенсив Самоорганізація "Керування часом"
"Увага - сила" Навчальний тренінг інтенсив

Емоційна саморегуляція

Самоорганізація
"Складання іспиту"
"Свобода спілкування" Комунікативний тренінг Комунікативні навички "Психологічний театр", "Складання іспиту"
"Складання іспиту" Навчальний тренінг 

Емоційна саморегуляція

Комунікативні навички
"Свобода спілкування"
"Психологічний театр" Розвиваючий тренінг особистісного зростання Лідерство і стосунки "Свобода общения"

P.S.: За результатами опитування компаній-роботодавців найбільш пріоритетними при відборі молодих фахівців, з точки зору експертів ЦТР "Гуманітарні технології", виявилися два критерії - особистісні компетенції (75 %) та якість освіти (63 %), причому ділові якості й потенціал відіграють вирішальну роль при відборі й оцінці персоналу. Можна зробити припущення, що найближчим часом попит оцінки за компетенціями за допомогою тестування чи ділових вправ, кейсів та ігор може значно зрости. 

Вартість тренінгових програм для підлітків від 14 років
Назва послугиТривалість тренінгуВартість тренінгу

 

 

Тренінг  "Керування часом" 3 дні (18 годин) 1600 грн

 

Тренінг  "Свобода спілкування" 1 день (8 годин)  700 грн

 

Тренінг  "Увага - сила" 1 день (8 годин)  700 грн

 

Тренінг  "Складання іспиту" 1 день (8 годин)  800 грн

 

Тренінг  "Психологічний театр" 6 днів (26 годин) 1900 грн

 

       

Проходження тренінгових програм містить у собі обов’язкове проходження тестування за методикою "Профорієнтатор-UA" та індивідуальне консультування.

Ті діти, які вже проходили тестування в нашому Центрі отримують знижку на будь-який тренінг в розмірі повної ціни тестування.


 • Профорієнтаційний тренінг - метод роботи з підлітками

  Що може дати тренінг підлітку, який самовизначається? В першу чергу, можливість хоча б трохи розібратися у світі професій і знайти себе в ньому, усвідомивши свої особистісні особливості, здібності і потреби, свої сильні і слабкі сторони. Він виконує функцію помічника в ухваленні рішення про вибір професії і в пошуку шляхів подальшого розвитку підлітка .

 • Навчальний комунікативний тренінг "Свобода спілкування"

  Якщо Ви плануєте в майбутньому працювати з людьми (викладачі, журналісти, менеджери тощо). Хочете підвищити ефективність навичок в спілкуванні та взаємодії з іншими людьми. Хочете навчитися застосовувати психологічні прийоми і розвивати майстерність спілкування . Навчитися розуміти інших людей. Стати вільніше і впевненіше в різних життєвих ситуаціях . Тоді, цей тренінг для Вас!

 • Тренінг по навичкам планування і самоорганізації "Керування часом"

  Необхідні навички в будь-якій професійній діяльності - це організованість, вміння розподіляти час, все встигати, не спізнюватися, вміння цінувати свій і чужий час, вміння ставити перед собою цілі і досягати їх. Кожна успішна людина володіє такими навичками . Хочете навчитися всього цього? Тоді цей тренінг для Вас .

 • Тренінг - " Увага - сила"

  Для хлопців, які бажають підвищити свою увагу, розвинути вміння зосереджуватися і краще засвоювати інформацію, вміти ефективно перерозподіляти свою увагу, тим самим підвищити свою успішність у навчанні та інших сферах життя, а також дізнатися нову та цікаву інформацію про себе і свої можливості. Цей тренінг необхідний тим, хто готовий розвивати свій самоконтроль, працювати з увагою, хто хоче розвинути вміння швидко переключатися і концентруватися, ефективно працювати з інформацією, освоїти прийоми самоорганізації. А також для тих, хто хоче навчитися боротися з лінню.

 • Тренінг "Психологічний театр"

  Цей тренінг для людей, охочих спілкуватися на позитиві. Для тих, хто шукає однодумців. Для тих, хто хоче подивитися на світ спілкування з     нового боку. Для тих, хто хоче дізнатися про себе щось нове і знайти спільну мову з самим собою та оточуючими людьми. Особливо важливий для підлітків, які не можуть довіряти людям чи навпаки - обпікаються на такому довірі. На цьому тренінгу Ви не зобов'язані будете                     спілкуватися. Від Вас залежить життя групи. Таке буває не часто!
 • Навчальний комунікативний тренінг "Складання іспиту"

  Для тих , кому належить здавати будь-які іспити , для учнів 9 - х та 11 - х класів . Для тих , хто боїться відповідати біля дошки або дуже хвилюється на заліках і контрольних роботах .
  Ця програма корисна всім , хто бажає гідно виходити зі скрутних життєвих ситуацій . Для тих , хто бажає оволодіти прийомами , які починають діяти через 20 секунд після їх застосування

Надішліть нам заявку

За попереднім записом, в суботу та неділю теж працюємо.

Адреса нашого офісу: Україна, м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 10, поверх 2, офіс 5.
Ми знаходимося в 5-7 хвилинах ходьби від метро Лівобережна. Є зручні місця для паркування автомобілів. Усім нашим клієнтам надаємо безкоштовний доступ до мережі Інтернет (WiFi).

Схема проїзду