Питання із розробки модифікованих версій методик згідно запиту навчального закладу/організації

Перелік питань:

- яким чином можна модифікувати тестовий комплекс?
- із чого складається вартість розробки тестів "Профорієнтатор-М", "Профкар’єра-М", "Профконсультант-М"?
- скільки позицій можна замовляти під модифікацію? Чи існує мінімум та максимум?
- чи можна повторно замовляти модифікацію на додаткові позиції?
- яким чином (де і як) можна ознайомитись із загальним (стандартним) переліком позицій?
- скільки часу забирає модифікація комплексу після подання заявки?
- де на сайті можна подивитися приклад результату модифікованого тестового комплексу "ПРОФОРІЄНТАТОР-М"?
- де на сайті можна подивитися приклад результату модифікованого тестового комплексу "ПРОФКАР’ЄРА-М"?
- де на сайті можна подивитися приклад результату модифікованого тестового комплексу "ПРОФКОНСУЛЬТАНТ-М"?
- де на Вашому сайті міститься повна інформація із розробки комплексів?
- яким чином можна модифікувати тестовий комплекс?

Яким чином можна модифікувати тестовий комплекс? Модифікація може бути проведена за будь-якою із наведених нижче схем:
- у наявний загальний перелік може бути доданий перелік факультетів, спеціальностей або професій для конкретного вишу (сснзу);
- наявний загальний перелік може бути скоригований з урахуванням побажань конкретного навчального закладу (можливе часткове вилучення професій зі стандартного списку) та доданий новий перелік факультетів, спеціальностей або професій, запропонованих вишем або сснзом;
- наявний загальний перелік може бути вилучений повністю, тобто замінений на новий перелік факультетів, спеціальностей або професій, актуальних для конкретного вишу або сснзу.

Із чого складається вартість розробки тестів "Профорієнтатор-М", "Профкар’єра-М", "Профконсультант-М"? Вартість робіт розраховується з кількості нових профілів професій або позицій / компетенцій, а також сеансів тестування. Для кожної методики вартість різна. Докладніше дивіться відповідний розділ сайту.

Скільки позицій можна замовити під модифікацію? Чи існує мінімум та максимум? Модифікація може здійснюватися на будь-яку кількість позицій.

Чи можна повторно замовляти модифікацію на додаткові позиції? Додаткова модифікація може здійснюватися за Вашою заявкою на договірних засадах. Якщо ж при повторному придбанні Ви докуповуєте лише ліцензії на модифікований раніше комплекс (тобто сама розробка не потрібна, Вас влаштовує варіант методики, котрий Ви використовували раніше), то оплата здійснюється лише за додаткові ліцензії. При цьому діє накопичувальна система знижок.

Яким чином (де і як) можна ознайомитись із загальним (стандартним) переліком позицій? Стандартний перелік позицій надається для ознайомлення на запит електронною поштою service@teletesting.ru (Анжеліка Левіна)

Скільки часу забирає модифікація комплексу після подання заявки? Модифікація комплексу за договором здійснюється в термін до 30 робочих днів. Можливо швидше, але це залежить від зайнятості працівників науково-методичного відділу.

Де на сайті можна подивитися приклад результату модифікованого тестового комплексу "ПРОФОРІЄНТАТОР-М"? Приклад результату модифікованого тестового комплексу "ПРОФОРІЄНТАТОР-М" можна подивитися за посиланнями: приклад 1, приклад 2.

Де на сайті можна подивитися приклад результату модифікованого тестового комплексу "ПРОФКАР’ЄРА-М"? Приклад результату модифікованого тестового комплексу "ПРОФКАР’ЄРА-М" можна подивитися за посиланням: приклад.

Де на сайті можна подивитися приклад результату модифікованого тестового комплексу "ПРОФКОНСУЛЬТАНТ-М"? Приклад результату модифікованого тестового комплексу "ПРОФКОНСУЛЬТАНТ-М" можна подивитися за посиланням: приклад.

Де на Вашому сайті міститься повна інформація із розробки комплексів? Докладну інформацію про послугу із розробки комплексів тестування "Профорієнтатор-М", "Профкар’єра-М" та "Профконсультант-М" під спеціальності та напрямки навчального закладу можна подивитись у відповідному розділі.

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Вартість послуги
Профессьянс (від 8 років) 600 грн.
Профнавігатор (10-14 років) 600 грн.
Профмайстер (13-16 років) 600 грн.
Профорієнтатор-UA (13-18 років) 600 грн.
Профконсультант (22-65 років) 700 грн.
Профкар'єра-UA (20-40 років) 700 грн.
Місто

За попереднім записом, в суботу та неділю теж працюємо.

Адреса нашого офісу: Україна, м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 10, поверх 2, офіс 5.
Ми знаходимося в 5-7 хвилинах ходьби від метро Лівобережна. Є зручні місця для паркування автомобілів. Усім нашим клієнтам надаємо безкоштовний доступ до мережі Інтернет (WiFi).

Схема проїзду