HR-супровід

Кар'єрне планування - складання плану особистісного й професійного розвитку

Пройшли тестування та отримали індивідуальну консультацію за результатами тесту "Профкар’єра-UA"?

Рекомендуємо разом з HR-фахівцем провести серію додаткових індивідуальних консультацій.  

Ви точно знатимете, з чого почати свою кар’єру, матимете достеменну інформацію про себе й зумієте грамотно розпорядитися нею. І, врешті-решт, тільки фахівець володіє всіма необхідними засобами визначення Вашої професійної спрямованості й працюватиме, враховуючи саме Ваші індивідуальні особливості. Ви отримаєте незалежну й об’єктивну оцінку - це допоможе Вам використати свій потенціал й реалізуватися в професійній сфері, бути на своєму місці, займатися тим, що Вам "до душі", бути компетентним, успішним професіоналом у своїй справі.

1. Визначити сфери застосування своїх знань і освіти.

Є спеціальності, котрі користуються попитом (наприклад, IT-спеціалісти), а є такі, що не користуються ним. Є більш «вузькоспрямоване» навчання, є менш спеціалізована освіта (наприклад, філософи). Одні люди добре орієнтуються на ринку праці й прекрасно знають, куди йти та що вибирати, інші знаходяться «як у тумані». Одна із задач консультації – позначити ті варіанти застосування себе, де людини з даною освітою, зі своїми унікальними здібностями, особистісними якостями може успішно й з інтересом для себе реалізуватися.

2. Визначити посадову позицію.

За підсумками тестування Ви отримуєте списки конкретних посадових позицій, котрі існують на сучасному ринку праці й найбільш відповідають за професійними інтересами. Наприклад, аудитор-аналітик, технічний дизайнер, менеджер з навчання персоналу, бренд–менеджер, журналіст, різні керівні позиції та ще понад 50-ти існуючих на ринку варіантів. Потім на консультації відбираються й обговорюються ті позиції, на котрі варто орієнтуватися в першу чергу, а які потрібно виключити з розгляду.

3. Вибрати компанію для працевлаштування.

Чомусь на цей бік роботи більшість людей не звертає суттєвої уваги, прагнучи знайти в основному вигідну посаду, а де – неважливо. Адже компанія – це своя маленька країна, зі своїми порядками, цінностями, культурою і, найголовніше, можливостями кар’єрного й професійного розвитку. Як разюче відрізняються західні й українські, великі й маленькі компанії!

4. Скласти оптимальний план кар’єрного та професійного шляху.

Під час консультації напрацьовуються конкретні кроки з побудови подальшого професійного шляху. Розвиватися управлінською дорогою чи віддати перевагу шляху фахівця? Якщо обрати шлях управлінця, то на які позиції орієнтуватися, де просування буде найефективнішим і відповідати можливостям людини? Які перешкоди можуть з’явитися на шляху? Ці та інші питання Ви можете розглянути під час індивідуальної консультації.

Рекомендована схема роботи з HR-фахівцями

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

(СТУДЕНТИ, ВИПУСКНИКИ)

КОМПАНІЇ-РОБОТОДАВЦІ

Профорієнтаційне тестування 

 

Інтерв’ю

Анкети-заявки молодих спеціалістів/моделі компетенцій

Додаткова діагностика

 

Інформаційні лекції Обговорення

Дні відкритих дверей у компаніях, «ярмарки вакансій», інформація про організації. 

Індивідуальна консультація з розвитку

Додаткове навчання й розвиток здібностей

Вправи (оцінка)

 

Тренінги

Ділові ігри

Складання резюме - індивідуальна консультація для шукачів

Стажування

Підготовка до співбесіди з роботодавцем

Стратегія пошуку роботи - індивідуальна консультація для шукачів

Працевлаштування

Разом з психологом-консультантом ви зможете

1. Дослідити свої сильні та слабкі сторони.

Це визначена основа майбутньої конкурентоспроможності й продуктивності на роботі. Простий приклад: скільки молодих і вже досвідчених фахівців не знають, що писати в резюме в розділі «додаткова інформація» про свої особисті характеристики. Частіше за все пишуть: «висока працездатність, стресостійкість, комунікабельність», та часто й думають те ж саме про себе. Потім, на практиці, таке «саморозуміння» може зіграти й проти людини, тим більше, якщо вона справді потрапляє в робочі ситуації, де необхідно буде виявити високу стресостійкість, комунікабельність і т.п., а вона не має цих якостей. При тому вона може мати інші переваги, котрі потрібно застосовувати в роботі абсолютно іншого роду. Під час аналізу результатів тестування консультант розповідає не тільки про сильні сторони й можливості їхнього застосування, але й відзначає слабкі сторони й шляхи їх компенсації та розвитку.

2. Знайти причини труднощів.

Психолог допоможе знайти причину труднощів і визначити можливі варіанти подолання кризи, поставити нові цілі й шляхи їх досягнення.

 

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Місто