Проєкт "Профорієнтатор Україна". Сертифікати та патенти.

Завантажити презентацию (3,7Мб)

 

ФОРМУЄМО ЕКОСИСТЕМУ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ДОПОМОГА ПОВИННА БУТИ СИСТЕМНОЮ

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТІВ

Психодіагностика - область психологічної науки і одночасно найважливіша форма психологічної практики, яка пов'язана з розробкою і використанням різноманітних методів розпізнавання індивідуальних психологічних особливостей людини. Ми здійснюємо науковий підхід до розробок методик, щорічний контроль якості програмних продуктів (перевірка якості, оновлення норм для різних вікових груп, поповнення списків професій, корекція банку питань) у сфері професійної орієнтації, психологічної діагностики дозволяють отримувати об’єктивні результати обстеження й здійснювати комплексну діагностику особистості й групи.

МЕТА ПРОЄКТУ "ПРОФОРІЄНТАТОР-UA" 

Проєкт "ПРОФОРІЄНТАТОР-UA"  орієнтований на роботу з підлітками 13 - 18 років та їх батьками, що розглядають питання про подальше навчання та вибір майбутньої професії. Вчасний та комплексний підхід до профорієнтаційної роботи у школі,  дозволяє запобігти наслідкам неправильного вибору. 

ДІАГНОСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС "ПРОФОРІЄНТАТОР-UA" 

Розроблено з метою діагностики професійної спрямованості учнів 8-11 класів, а також випускників шкіл, які ще не мають досвіду роботи. Комплекс поєднує аналіз мотиваційної сфери, особистісних якостей та інтелектуальних здібностей у межах діагностики професійних схильностей. Рекомендації щодо вибору професій надаються в межах кола спеціальностей, що відображають найбільш розповсюджені профілі підготовки сучасного фахівця з вищою або професійно-технічною освітою.

МЕТА ПРОЄКТУ «ПРОФКАР’ЄРА-UA»

"ПРОФКАР’ЄРА-UA" - наукомістка інноваційна послуга, спрямована на профорієнтаційну роботу з молоддю, на сприяння в працевлаштуванні випускників закладів вищої та середньої освіти, розвиток професійного зростання молодих і досвідчених фахівців 20 - 40 років.

ДІАГНОСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС "ПРОФКАР’ЄРА-UA"

Розроблено з метою виявлення компетенцій, здібностей, мотивації студентів, молодих і досвідчених фахівців 20 - 40 років для прогнозування подальшого професійного та кар'єрного розвитку. Комплекс дозволяє оцінити професійно-важливі якості та зорієнтувати на ті посадові позиції і галузі, де вони будуть найбільш затребувані, успішні. Діагностичний комплекс і подальше кар'єрне консультування за результатами тестування може застосовуватися в Центрах сприяння працевлаштуванню студентів і випускників вузів, в психологічних службах ВНЗ, в відділах підбору персонала.

АДАПТАЦІЯ (ПЕРЕКЛАД/АПРОБАЦІЯ) ТЕСТОВИХ КОМПЛЕКСІВ "ПРОФОРІЄНТАТОР-UA", "ПРОФКАР'ЄРА-UA"

У 2011 - 2014 рр.. відбувалась адаптація тесту "Профорієнтатор" для України. У дослідженні взяли участь більше 1000 (тисячі) школярів 13 - 18 років.

20 квітня 2013 року в рамках проєкту "Профкар'єра-UA" почалася адаптація комплексу тестування "Профкар'єра" для України.

30 грудня 2015 року завершилася адаптація тесту "Профкар'єра-UA"  для України. У проєкті "Профка’єра Україна" взяли участь 1260 осіб у віці від 20 до 40 років з різних міст України.

Адаптація тестів проводилась у богатьох містах нашої країни: м. Київ та Київська область, м. Ніжин, м. Миколаїв, смт. Вільшанка, м. Дніпро, м. Кривий Ріг,  м. Краматорськ, м. Луганськ, м. Донецьк, м. Львів, м. Івано-Франківськ. 

Адаптація тестів до умов нашої культури, мови - науково обрунтований фундамент для надання достовірної інформації при проведенні профорієнтаційної діагностики підлітків,  компетентністної оцінки та кар'єрного консультування студентів і випускників вишів, молодих і досвідчених співробітників організацій.

НАУКОВА СПІВПРАЦЯ

Співробітництво у сфері навчально-методичної, психолого-педагогічної, науково-експериментальної, організаційної та іншої діяльності щодо використання результатів наукових досліджень у практиці, сприяння розвитку психологічної науки і освіти з урахуванням досягнень українських і зарубіжних наукових шкіл.

27 квітня 2011 року ми стали офіційними партнерами Центру тестування й розвитку "Гуманітарні технології" при МДУ ім. М. В. Ломоносова.

19 грудня 2012 року ми стали офіційними партнерами Інституту модернизації змісту освіти Міністерства освіти і науки України

05 березня 2015 року ми стали офіційними партнерами Інституту психології імені Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. 

10 березня 2017 року ми стали офіційними партнерами Освітньо-наукового Інституту міжнародних відносин і соціальних наук МАУП

ВІДЗНАКИ

У 2019 з незалежної оцінки Проєкти "Профорієнтатор Україна" і "Профкар'єра Україна" увійшли до Національного рейтингу "ТОП-100 видатних професіоналів України" і отримали Диплом "За видатну діяльність, інноваційний підхід в роботі і значний внесок в розвиток нашої країни і формування нових культурних і бізнес традицій в Україні "від EDAB EUROPEAN ASSOCIATION.

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Місто