Проект "Профорієнтатор Україна". Сертифікати та патенти.

Завантажити презентацию (3,7Мб)

Психодіагностика - область психологічної науки і одночасно найважливіша форма психологічної практики, яка пов'язана з розробкою і використанням різноманітних методів розпізнавання індивідуальних психологічних особливостей людини.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ 

Проект "ПРОФОРІЄНТАТОР-UA"  орієнтований на роботу з підлітками 13 - 18 років та їх батьками, що розглядають питання про подальше навчання та вибір майбутньої професії. Вчасний та комплексний підхід до профорієнтаційної роботи у школі,  дозволяє запобігти наслідкам неправильного вибору.   Профорієнтаційна допомога повинна бути системною та доступною протягом усього періоду навчання.

ДІАГНОСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС "ПРОФОРІЄНТАТОР-UA" 

Розроблено з метою діагностики професійної спрямованості учнів 8-11 класів, а також випускників шкіл, які ще не мають досвіду роботи. Комплекс поєднує аналіз мотиваційної сфери, особистісних якостей та інтелектуальних здібностей у межах діагностики професійних схильностей. Рекомендації щодо вибору професій надаються в межах кола спеціальностей, що відображають найбільш розповсюджені профілі підготовки сучасного фахівця з вищою або середньою освітою.

МЕТА ПРОЕКТУ «ПРОФКАР’ЄРА-UA»

Основне призначення проекту «ПРОФКАР’ЄРА-UA» - виявлення компетенцій, здібностей, мотивації студентів для прогнозування подальшого професійного та кар'єрного розвитку. Комплекс дозволяє оцінити професійно-важливі якості студентів та зорієнтувати їх на ті посадові позиції і галузі, де вони будуть найбільш затребувані, успішні. Діагностичний комплекс і подальше кар'єрне консультування за результатами тестування може застосовуватися в Центрах сприяння працевлаштуванню студентів і випускників вузів, а також в психологічних службах ВНЗ.

ДІАГНОСТИЧНИЙ КОМПЛЕКС "ПРОФКАР’ЄРА-UA"

"ПРОФКАР’ЄРА-UA" - наукомістка інноваційна послуга, спрямована на профорієнтаційну роботу з молоддю, на сприяння в працевлаштуванні випускників закладів вищої та середньої освіти, розвиток професійного зростання молодих фахівців і здійснення ефективної взаємодії між ними і компаніями-роботодавцями. Включає в себе психодіагностична методика (батарея тестів) «Профкар’єра-UA» і комплекс методів та інструментів профорієнтаційного супроводу.

Науковий підхід до розробок методик, щорічний контроль якості програмних продуктів (перевірка якості, оновлення норм для різних вікових груп, поповнення списків професій, корекція банку питань) у сфері професійної орієнтації, психологічної діагностики дозволяють отримувати об’єктивні результати обстеження й здійснювати комплексну діагностику особистості й групи.

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТІВ

27 квітня 2011 року розпочав свою роботу ЦТР «Гуманітарні технології». На сьогоднішній день у різних містах України працюють регіональні представництва на базі вишів і приватних психологічних центрів. ЦТР «Гуманітарні технології» здійснює контроль якості послуг, супроводжуючи роботу, надаючи регулярну підтримку регіональним представництвам. 

У 2011 - 2012 рр.. відбувалась адаптація тесту «Профорієнтатор» для України. У дослідженні взяли участь більше тисячі школярів 13 - 18 років, що проживають в основних регіонах України (м. Київ та Київська область, м. Ніжин, м. Миколаїв, м. Дніпропетровськ, м. Луганськ, м. Львів, м. Івано-Франківськ). 

19 грудня 2012 року ми стали офіційними партнерами Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

20 квітня 2013 року в рамках проекту "Профкар'єра-UA", мета  - надання послуг з кар'єрного консультування студентам та випускникам вишів, молодим і досвідченим спеціалістам 20 - 40 років, почалася адаптація комплексу тестування "Профкар'єра" для України.

05 березня 2015 року ми стали офіційними партнерами Інституту психології імені Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Співробітництво у сфері навчально-методичної, психолого-педагогічної, науково-експериментальної, організаційної та іншої діяльності щодо використання результатів наукових досліджень у практиці, сприяння розвитку психологічної науки і освіти з урахуванням досягнень українських і зарубіжних наукових шкіл.

30 грудня 2015 року завершилася адаптація тесту "Профкар'єра-UA"  для України. У проекті «Профка’єра Україна» взяли участь 1260 осіб у віці від 20 до 40 років з різних міст України. Адаптація тесту до умов нашої культури, мови - можливість надавати найбільш достовірну інформацію при проведенні компетентністної оцінки та кар'єрного консультування студентів і випускників вузів, молодих і досвідчених співробітників організацій.

05 жовтня 2016 року ми отримали Свідоцтво про реєстрацію авторского права № 68117 на твір Комп'ютерна програма "Профкар'єра-UA".

10 березня 2017 року ми стали офіційними партнерами Освітньо-наукового Інституту міжнародних відносин і соціальних наук МАУП. Співпраця в галузі науково-експериментальної, організаційної та іншої діяльності з використання результатів наукових досліджень в практиці, сприяння розвитку психологічної науки і освіти з урахуванням досягнень українських і зарубіжних наукових шкіл.

Ми стали учасниками ПРОЕКТУ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНИЧНОЇ ДОПОМОГИ ЕВРОПЕЙСКОГО СОЮЗУ № 064/Р1/1. Програма територіальної співпраці країн східного партнерства Білорусь-Україна, виконання Грантової Угоди № 83265655 від 29 листопада 2017 року. Створення транскордонної мережі університетських центрів Професійного і Кар’єрного консультування  для  підвищення конкурентоздатності випускників на ринках праці України і Білорусії: Національний університет "Острозька академія", Луцький національний технічний університет, Гомельський державний університет ім. Ф. Скорини, Брестський державний університет ім. А. Пушкіна.

Протягом 2018-2019 рр. планується масштабне дослідження прогностичної валідності методики "Профорієнтатор-UA". Прогностична валідність підтверджує придатність методики для прогнозу.

АВТОРСЬКІ ПРАВА ТА ГРИФ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

1. Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 47521 на твір Комп'ютерна програма "Комп'ютеризований профорієнтаційний комплекс тестування "Профорієнтатор-UA ". Автори: Алтухов Віталій Владиславович, Кувшинова Олеся Леонідівна, Ленг Тетяна Миколаївна, Серебряков Олексій Георгійович, Шмельов Олександр Георгійович. Дата реєстрації: 29.01.2013 р.

2. Комп’ютерна програма "Комп’ютеризований комплекс тестування "Профорієнтатор-UA" схвалений до використання у загальноосвітніх навчальних закладах науково-методичною комісією з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради  МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ. Витяг з протоколу № 4 від 02 жовтня 2013 р. Висновок № 14/12-Г-1848 від 17.12.2014 р.

3. Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 68117 на твір "Комп'ютерна програма "Профкар'єра-UA". Автори: Шмельов Олександр Георгійович, Серебряков Олексій Георгійович, Алтухов Віталій Владиславович, Орлова Євгенія Олексіївна, Руденко Тетяна Миколаївна. Дата реєстрації: 05.10.2016 р. 

4. Рукопис програми "Комп'ютеризованого профорієнтаційного комплексу тестування "Профорієнтатор-UA" (автори Руденко Т., Каплуненко Я, Вертинська О., Романцова Т.) "Схвалено для використання в закладах загальної середньoї освіти".   Лист від 02.10.2018 № 22.1/12-Г-930  Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти", протокол № 2 від 25.09.2018.

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Вартість послуги
Профессьянс (від 8 років) 600 грн.
Профнавігатор (10-14 років) 600 грн.
Профмайстер (13-16 років) 600 грн.
Профорієнтатор-UA (13-18 років) 600 грн.
Профконсультант (22-65 років) 700 грн.
Профкар'єра-UA (20-40 років) 700 грн.
HR-супровід 1200 грн.
Місто

За попереднім записом, в суботу та неділю теж працюємо.

Адреса нашого офісу: Україна, м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 10, поверх 2, офіс 5.
Ми знаходимося в 5-7 хвилинах ходьби від метро Лівобережна. Є зручні місця для паркування автомобілів. Усім нашим клієнтам надаємо безкоштовний доступ до мережі Інтернет (WiFi).

Схема проїзду