Тестування

Попередній запис

Тестування обов'язково проводиться за попереднім записом, щоб мінімізувати появу черг або простої спеціалістів. У будні дні ви можете записатися за день, в суботу і неділю - заздалегідь, краще за тиждень.

Звертаємо Вашу увагу! Тестування ми проводимо тільки після підписання відповідного письмового дозволу від батьків школяра. Результати тестування можуть бути передані в школу для подальшої роботи (формування профільних класів, підбір тренінгових програм тощо) лише з письмового дозволу батьків. Див. коментар адвоката.

Як проходить тестування

Тестування проводиться в окремому приміщенні - комп'ютерному класі. На час тестування діти та їхні батьки знаходяться окремо. Діти отримують вступний інструктаж у адміністратора, потім ідуть у комп'ютерний клас для самостійного проходження комп'ютерного тесту. Під час тестування забороняється: відповідати на питання методики в присутності батьків, перемовлятися з іншими дітьми, самовільно залишати робоче місце без дозволу адміністратора, користуватися мобільним телефоном.

Комп’ютерні психодіагностичні методики – це сучасний підхід до проведення психодіагностичних досліджень, новий клас психодіагностичного інструментарію. Їх поява і розвиток стали можливими завдяки швидкому розвитку інформаційних технологій. Комп’ютерні версії психодіагностичних методик – це аналог «бланкових» або «ручних» психодіагностичних методик, тобто в комп’ютерну систему перенесено знання та досвід професійних психологів.

Інструкції до тесту

Тексти інструкцій з'являються для тестованого на моніторі ПК перед кожним блоком «Профорієнтатора-UA». Тест включає в себе різні питання: це і розв’язання задач, і вибір найбільш привабливих альтернатив, оцінка об'єктів за заданими параметрами, вибір варіантів поведінки в тих чи інших ситуаціях. Перший і третій блоки подаються без обмеження часу, на виконання другого блоку (субтест на здібності) дається 40 хвилин. На виконання всіх завдань (усього тесту) витрачається в середньому близько 60 хв.

Індивідуальна консультація за результатами тесту "Профорієнтатор-UA"

Після обробки результати (роздруківка) тесту адміністратором передаються спеціалісту, й адміністратор запрошує школярів разом з батьками на індивідуальну профорієнтаційну консультацію. Ефективність тестування досягається в процесі індивідуального консультування психолога за результатами тестування з урахуванням ваших індивідуальних особливостей. На виході клієнти зазвичай заповнюють бланк «зворотного зв’язку» (висловлюють своє враження про якість послуги). Докладніше про те, як проходить індивідуальна консультація

Після проходження тестування Ви отримаєте роздруковані результати, які містять:

  • шкальний профіль, що відображає інтереси, здібності, особистісні якості;

  • діаграму рекомендованих профільних класів;

  • перелік сучасних професій, рекомендованих відповідно до інтересів, здібностей, особистості та загальний (інтегральний) список професій;

  • перелік предметів ЗНО відповідно до кожної рекомендованої професії;

  • текстову інтерпретацію за всіма показниками шкального профілю;

  • рекомендації щодо розвитку та підбір тренінгових програм.

Дивитися приклад тесту "Профорієнтатор-UA" (UA)

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Місто