У 2019 з незалежної оцінки Проєкти "Профорієнтатор Україна" і "Профкар'єра Україна" увійшли до Національного рейтингу "ТОП-100 видатних професіоналів України" і отримали Диплом "За видатну діяльність, інноваційний підхід в роботі і значний внесок в розвиток нашої країни і формування нових культурних і бізнес традицій в Україні "від EDAB EUROPEAN ASSOCIATION.

Відгуки

Застосування новітніх дистанційних психодіагностичних технологій, надає можливість здійснювати системний і комплексний підходи в супроводі професійної самореалізації серед різних груп молоді. Упровадження всього кращого, що накопичено в різних вітчизняних і зарубіжних підходах, дозволяє змістити акценти в профорієнтаційній роботі, змінити ставлення до профорієнтації, й усвідомити її реальну важливість. Ми високо цінуємо ділові й дружні стосунки, що склалися, й сподіваємося на подальшу співпрацю. У цьому розділі ми представляємо Вашій увазі рецензії, відгуки, листи-подяки.

Кар’єрне консультування дорослих 20 – 40+ років

Доброго ранку! Дякую! Я вже розпочав навчання за напрямком «аналітик даних». Раніше, як і казав,  я цікавився цим напрямком, але були сумніви із оцінкою власних аналітичних навичок й не заглиблювався у це питання. А зараз вирішив "вриватись" у професію. Це все завдяки спілкуванню із Вами. Гарного дня! Максим, 34 роки. 25.04.2023р.

Профорієнтація учнів 13 - 18 років та їх батьків

Моя донька зараз навчається у 9-му класі, тому питання вибору професії для неї є надзвичайно актуальним… Від того, якою буде майбутня спеціальність залежить вибір навчального закладу, і, врешті, питання – залишатись у школі, чи поступати зараз? Ми багато обговорювали з нею можливі варіанти, але розмаїття професій настільки велике, що вірний вибір зробити не просто. Дізнавшись про нову методику комп’ютерного тестування, ми вирішили скористатись нею. Олена Миколаївна, мама. 

Розвитик (тренінги)

Дорогие ребята! Спасибо вам большое за эти 3 дня совместной работы. Для нас было очень ценно ваше взаимодействие между собой и с нами.

Спасибо вам большое за эти 3 дня совместной работы. Для нас было очень ценно ваше взаимодействие между собой и с нами. Нам было удивительно, как быстро вы начали применять новые техники уже в следующих упражнениях. И доказательством этого была ваша самостоятельная инициатива подготовить для нас сюрприз с использованием тех техник и методик которые мы с вами пропустили через свой личный опыт на этом тренинге. Вы переживали, что мы не будем по вам скучать, так вот - мы скучаем!!! P.S.: Спасибо за Ваши разрешения на публикацию фотографий и отзывов о тренинге! Наталья Миримская и Елена Светличная.

Дивитися:

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Місто