Відгуки

 • …Моя донька зараз навчається у 9-му класі, тому питання вибору професії для неї є надзвичайно актуальним…

  Моя донька зараз навчається у 9-му класі, тому питання вибору професії для неї є надзвичайно актуальним. Від того, якою буде майбутня спеціальність залежить вибір навчального закладу, і, врешті, питання – залишатись у школі, чи поступати зараз? Ми багато обговорювали з нею можливі варіанти, але розмаїття професій настільки велике, що вірний вибір зробити не просто. Дізнавшись про нову методику комп’ютерного тестування, ми вирішили скористатись нею.

 • Дорогие ребята! Спасибо вам большое за эти 3 дня совместной работы. Для нас было очень ценно ваше взаимодействие между собой и с нами.

  Спасибо вам большое за эти 3 дня совместной работы. Для нас было очень ценно ваше взаимодействие между собой и с нами. Нам было удивительно, как быстро вы начали применять новые техники уже в следующих упражнениях. И доказательством этого была ваша самостоятельная инициатива подготовить для нас сюрприз с использованием тех техник и методик которые мы с вами пропустили через свой личный опыт на этом тренинге. Вы переживали, что мы не будем по вам скучать, так вот - мы скучаем!!! Наталья Миримская и Елена Светличная. P.S.: Спасибо за Ваши разрешения на публикацию фотографий и отзывов о тренинге!

 • Відгуки

  Застосування новітніх дистанційних психодіагностичних технологій, надає можливість здійснювати системний і комплексний підходи в супроводі професійної самореалізації серед різних груп молоді. Упровадження всього кращого, що накопичено в різних вітчизняних і зарубіжних підходах, дозволяє змістити акценти в профорієнтаційній роботі, змінити ставлення до профорієнтації, й усвідомити її реальну важливість. Ми високо цінуємо ділові й дружні стосунки, що склалися, й сподіваємося на подальшу співпрацю. У цьому розділі ми представляємо Вашій увазі рецензії, відгуки, листи-подяки.

  Дивитися:

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Місто