Індивідуальна консультація

Після проходження тестування, Ви обов'язково отримаєте індивідуальну консультацію за результатами тесту. Консультація - бесіда з психологом-консультантом в основному будується на основі результатів тестування. Зрозуміло, це спілкування не обмежується інтерпретацією результатів тестування. 

Консультанту важливо знати, з якою метою старшокласники та їхні батьки прийшли на консультацію, про що хотіли б дізнатися?Потрібно визначити установки, з'ясувати, можливо, уже сформовану думку з приводу майбутнього вибору школяра та його батьків. Дізнатися про особливості школи та успішності. Виявити улюблені й неулюблені предмети, запитати про хобі тощо.

Розповідаючи про результати тестування, консультант обов'язково пояснює, як слід інтерпретувати результати в роздруківці, пояснює значення показників за шкалами тесту й коефіцієнтів схожості з профілями професій. Оцінивши результати тестування та співбесіди, може бути рекомендований альтернативний прогноз за напрямками професійного вибору. Живе спілкування дозволяє встановити безліч фактів, які неможливо виявити за допомогою тестів. Фахівець, підсумовуючи тестову інформацію та отримані в процесі співбесіди дані, приходить до певних висновків, які дозволяють зробити прогноз і запропонувати шляхи розвитку.

Розглянувши докладно отриманий профіль, психолог може дати відповідь на питання, що Вас цікавлять: 

  • які професії й чому підходять на основі аналізу інтересів, здібностей та особливостей характеру;

  • який профільний клас вибрати в школі;

  • в якому напрямку продовжити навчання;

  • продовжити навчання в школі чи віддати перевагу коледжу, технікуму;

  • в яких вишах можна здобути відповідну освіту та які іспити необхідно при цьому складати;

  • як можна скорегувати виявлені тестом слабкі сторони характеру;

  • як розвинути «занедбані» сфери інтелекту;

  • в яких розвиваючих тренінгах рекомендується взяти участь. 

Чому результати тесту не видаються без консультації?

Методика «Профорієнтатор-UA» вимагає експертного використання. Фахівці в обов’язковому порядку проходять підготовку, здобувають знання та вміння з практичного застосування результатів тестування, проведення комплексної профорієнтаційної роботи зі школярами та батьками, випускниками та абітурієнтами, що підтверджується відповідними сертифікатами. Саме досвідчений психолог-консультант може створити із розрізнених показників за окремими шкалами цілісну картину ситуації, комплексний портрет, виявити в діагностичному профілі протиріччя та артефакти й уточнити наявність виявлених якостей у постдіагностичній бесіді, поєднати інтереси, особистісні якості, здібності підлітка з професійними схильностями та знайти оптимальні варіанти професійної спрямованості з урахуванням обраних спеціальностей і результатів тестування.

Профконсультаційна допомога може бути різною.Усе залежить від задач, які Ви ставите перед фахівцями, а також від Вашої готовності брати активну участь у подальшій роботі. Саме спільна робота дає можливість здійснити правильний вибір професійного шляху. У середньому, може знадобитися не менше 5 зустрічей із фахівцями, які супроводжують професійне становлення.

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Місто