Завантажити презентацию (3,7Мб)

СПІВПРАЦЯ

З 2011 року ми дуже багато зробили з ініціативною групою колег, за підтримки спонсорів з приватного сектору, які розуміли важливість розвитку профорієнтації для дітей,  батьків,  молоді, дорослих.  Ми не продаємо тільки комплеки тестування, дуже важливо розвивати системний підхід у профорієнтації дітей і батьків,  кар'єрному розвитку молоді і дорослих. 

Протягом усього часу використання наших тестів ми здійснюємо науковий, організаційний, технічний, супервізійний супровід.

З повагою РУДЕНКО ТЕТЯНА, співавтор комп'ютерної програми "Комп'ютеризований профорієнтаційний комплекс тестування "Профорієнтатор-UA ", комп'ютерної програми "Профкарьера-UA", керівник проєктів "Профорієнтатор Україна", "Профкар'єра Україна", магістр психології, старший викладач Навчально-наукового інституту міжнародних відносин і соціальних наук МАУП, учасник Ради роботодавців МАУП.

Для отримання більш докладної інформації, вартості тестових комплексів відправте на E-mail: info@proforientator.com.ua лист з реквізитами Вашої компанії і коротким описом діяльності. Або заповніть коротку заявку.

КОНТАКТИ
Моб.: +38 067 233 32 10 (Viber)

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Місто