Як укласти договір на проведення тестування?

Перелік питань:

  • як укласти договір на проведення дистанційного тестування? 
  • де можна знайти форму договору? 
  • чи можна вносити зміни у форму договору? 
  • який термін дії договору? 
  • як переукласти договір на наступний рік? 
  • чи можна укладати договір не з 1 січня, а пізніше? 
  • чи можливо розірвати договір? 
  • як відбувається процес підписання договору? 
  • чи можна після підписання договору поміняти список використаних методик? 
  • чи може приватна особа укласти договір про співпрацю з Вашим Центром?

Як укласти договір на проведення тестування? Для організації Центру з проведення профорієнтаційної роботи необхідно обов’язково пройти навчання на певних обов’язкових семінарах. Після проходження навчання за даними програмами Ви отримуєте статус офіційного Представництва нашого Центру та можете укладати з нами договір на проведення тестування. Якщо Ви вже працюєте з нами і Вам треба лише продовжити договір, Ви можете надіслати запит електронною поштою на адресу: info@proforientator.com.ua Ви підписуєте договір з Вашого боку та надсилаєте останню сторінку договору з підписом і печаткою Вашої організації та заповнену анкету з реквізитами (Додаток №2) електронною поштою doc@proforientator.com.ua, 2 примірники ОРИГІНАЛУ договору з ДВОМА доповненнями необхідно надіслати нам поштою. Після підписання договору. Після отримання оригіналів договорів на Вашу адресу буде відправлено завірений з нашого боку Ваш примірник. Якщо ж Ви отримали договори з печаткою нашого Центру (наприклад, на семінарі), Вам потрібно надіслати нам лише один примірник. Важливо, щоб на факсі або у відсканованому файлі були наявні реквізити, печатка Вашої організації та підпис керівника. Після того як ми отримаємо від Вас підтвердження про підписання договору, Вам буде наданий вихід до Інтернету на Закритий розділ, де Ви зможете скачати програмне забезпечення й телеробот для опрацювання протоколів з результатами проходження сеансу тестування. Таким чином, Ви можете починати тестування, не очікуючи, поки оригінал договору буде отриманий нами звичайною поштою.

Де можна знайти форму договору? Ви можете отримати форму договору, надіславши запит на адресу: info@proforientator.com.ua.

Чи можна вносити зміни в форму договору? Якщо Ваші юридичні служби мають зауваження щодо формулювань у договорі, необхідно узгодити ці пункти електронною поштою info@proforientator.com.ua або телефоном: +38(050) 380 12 14. При цьому важливо зазначити конкретні пункти, до яких внесено зміни або зробити виправлення в "режимі правок" в MS Word.

Який термін дії договору? Договір укладається на календарний рік і діє з моменту укладення по 31 грудня поточного року.

Як переукласти договір на наступний рік? У листопаді поточного року Вам надається нова форма договору на наступний рік. Форма договору надсилається електронною поштою й міститься на сайті для скачування. До 31 грудня необхідно переукласти договір для того, щоб проводити роботу без перерви (тобто з початку січня).

Чи можна укласти договір не з 1 січня, а пізніше? Звичайно можна. У цьому випадку в пункті 4 Договору «Терміни виконання робіт» необхідно зазначити дату, з якої починається дія договору (наприклад, якщо Ви плануєте проводити роботу не з січня, а з лютого, то зазначаєте термін дії договору з 1 лютого по 31 грудня 201 _ року). Також просимо додатково повідомити працівникам нашого Центру про нестандартні терміни укладення договору електронною поштою або факсом. Зверніть увагу, що не залежно від місяця, в якому було укладено договір, термін закінчення його дії залишиться 31 грудня.

Чи можна розірвати договір? Так, договір можна розірвати, але для цього необхідно скласти офіційний документ про розірвання договору. Договір може бути розірвано протягом 14 днів після отримання такого повідомлення Центром тестування. При цьому необхідно сплатити всі наявні заборгованості за договором. Розірвання договору «заднім» числом не передбачено.

Як відбувається процес підписання договору? Для підписання договору необхідно пройти навчання. Якщо Ви прийняли рішення про співпрацю, тоді Вам потрібно привезти із собою на семінар підписані з Вашого боку 2 примірники договору на навчання. Форму договору попередньо Ви можете запросити електронною поштою. Ваш примірник договору ми завіряємо на семінарі, і Ви зможете забрати його назад.

Якщо Ви продовжуєте договір на наступний рік або підписуєте новий уже після участі в семінарі, Вам необхідно 2 підписаних з Вашого боку примірники договору надіслати на поштову адресу. Ваш примірник з нашою печаткою буде надіслано Вам на поштову адресу. Для початку проведення тестування Вам достатньо надіслати електронною поштою або факсом останню сторінку договору, підписаного Вами. Пересилання оригіналів може зайняти тривалий час.

Чи можна після підписання договору поміняти перелік використаних методик? Відповідно до умов договору Ви можете поміняти перелік методик, але Вам необхідно заздалегідь попередити нас про це. Для цього Вам потрібно надіслати електронною поштою info@proforientator.com.ua, а потім поштою оригінал повідомлення про зміну пакету методик. Повідомлення можна оформити у вигляді додаткової угоди до договору, змінивши потрібні пункти договору, де зазначається кількість і перелік методик. Користуватися іншими методиками Ви зможете лише з початку наступного місяця.

Чи може приватна особа укласти договір про співпрацю з Вашим Центром? Укладання договору можливе тільки з юридичними особами.

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Місто