Кар'єрне консультування студентів і випускників вишів 20 - 40 років

По закінченні інституту перед випускниками знову постає ситуація вибору: де ж краще застосувати свої знання та здібності, у якій сфері й організації реалізувати себе, як матеріально забезпечити своє життя?  

Система вищої освіти не встигає адаптуватися до швидких змін умов сучасної економіки. Система  вузівського розподілення й працевлаштування потребує уваги, аби українська молодь (66,3%) шукала роботу не тільки за допомогою родичів і знайомих.

Комплекс "Профкар’єра-UA" - наукомісткий комп'ютеризований діагностичний комплекс, який дозволяє проводити профорієнтаційні та профконсалтингові заходи для студентів, випускників вишів 20 – 40 років, зацікавлених у самопізнанні з метою професійного та кар’єрного самовизначення. Методика особливо ефективна для застосування в Центрах сприяння працевлаштуванню студентів і випускників вишів, а також у психологічних службах ВНЗ з метою визначення подальшого професійного шляху розвитку, здійснення ефективної взаємодії з компаніями-роботодавцями з метою знаходження місця на ринку праці.

Кар'єрне консультування допомагає

  • Зробити своє навчання у виші більш ефективним і цілеспрямованим
  • Оцінити свій потенціал і перспективи професійного зростання
  • Вибрати професію, яка найбільше Вам відповідає
  • Якщо перед Вами стоїть проблема вибору спеціалізації
  • Розглянути необхідність здобуття додаткової освіти
  • Визначити оптимальну посадову позицію
  • Правильно вибрати компанію для працевлаштування
  • Правильно підібрати тренінгові програми для особистісного розвитку
  • Скласти план професійного та кар'єрного розвитку

Чому обов'язково звертатися за допомогою до фахівця?

Ви будете точно знати, з чого починати свою кар'єру.  Ви будете мати достовірну інформацію про себе й зумієте грамотно розпорядитися нею. І, нарешті, тільки фахівець має необхідні засоби визначення вашої професійної спрямованості і буде працювати, враховуючи саме ваші індивідуальні особливості.

За результатами тестування й консультації ви зможете:

1. Вибрати сфери застосування своїх знань і освіти.

Є спеціальності, що користуються попитом (наприклад, IT-спеціалісти), а є такі, що не користуються ним. Є більш «вузькоспрямоване» навчання, є менш спеціалізована освіта (наприклад, філософи). Одні люди добре орієнтуються на ринку праці й прекрасно знають, куди йти та що вибирати, інші перебувають «як у тумані». Одна із задач консультації – позначити ті варіанти застосування себе, де людини з певною освітою, зі своїми унікальними здібностями, особистісними якостями може успішно й з інтересом для себе реалізуватися.

2. Визначити посадову позицію. 

За підсумками тестування Ви отримуєте списки конкретних посадових позицій, що існують на сучасному ринку праці й найбільш відповідають професійним інтересам. Наприклад, аудитор-аналітик, технічний дизайнер, менеджер з навчання персоналу, бренд–менеджер, журналіст, різні керівні позиції та ще понад 50-ти варіантів, що існують на ринку. Потім на консультації відбираються й обговорюються ті позиції, на які варто орієнтуватися в першу чергу, а які потрібно виключити з розгляду.

3. Вибрати компанію для працевлаштування.

Чомусь на цей бік роботи більшість людей не звертає суттєвої уваги, прагнучи знайти в основному вигідну посаду, а де – неважливо. Адже компанія – це своя маленька країна, зі своїми порядками, цінностями, культурою і, найголовніше, можливостями кар’єрного й професійного розвитку. Як разюче відрізняються західні й українські, великі й маленькі компанії!

4. Дізнатися про свої сильні й слабкі сторони.

Це визначена основа майбутньої конкурентоспроможності й продуктивності на роботі. Простий приклад: скільки молодих і вже досвідчених фахівців не знають, що писати в резюме в розділі «додаткова інформація» про свої особисті характеристики. Частіше за все пишуть: «висока працездатність, стресостійкість, комунікабельність» та часто й думають те ж саме про себе. Потім на практиці таке «саморозуміння» може зіграти й проти людини, тим більше, якщо вона справді потрапляє в робочі ситуації, де необхідно буде виявити високу стресостійкість, комунікабельність і т.п., а вона не має цих якостей. При тому вона може мати інші переваги, які потрібно застосовувати в роботі абсолютно іншого роду. Під час аналізу результатів тестування консультант розповідає не тільки про сильні сторони й можливості їхнього застосування, але й відзначає слабкі сторони й шляхи їх компенсації та розвитку.

5. Знайти причини труднощів.

Психолог допоможе знайти причину труднощів і визначити можливі варіанти подолання кризи, поставити нові цілі й шляхи їх досягнення.

6. Скласти оптимальний план кар’єрного та професійного шляху.

Під час консультації напрацьовуються конкретні кроки з побудови подальшого професійного шляху. Розвиватися управлінською дорогою чи віддати перевагу шляху фахівця? Якщо обрати шлях управлінця, то на які позиції орієнтуватися, де просування буде найефективнішим і відповідати можливостям людини? Які перешкоди можуть з’явитися на шляху? Ці та інші питання Ви можете розглянути під час індивідуальної консультації.

7. Скласти правильно резюме. 

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Вартість послуги
Профессьянс (від 8 років) 600 грн.
Профнавігатор (10-14 років) 600 грн.
Профмайстер (13-16 років) 600 грн.
Профорієнтатор-UA (13-18 років) 600 грн.
Профконсультант (22-65 років) 700 грн.
Профкар'єра-UA (20-40 років) 700 грн.
HR-супровід 1200 грн.
Місто

За попереднім записом, в суботу та неділю теж працюємо.

Адреса нашого офісу: Україна, Київ, вулиця Євгена Сверстюка, 11Б (Бізнес центр "Армаріс"), поверх 4, офіс 423.

Схема проїзду