Проект "Профорієнтатор Україна". Сертифікати та патенти.

Центр тестування і розвитку «Гуманітарні технології» офіціальне представництво в Україні

Proforientator Service

Науковий підхід до розробок методик, щорічний контроль якості програмних продуктів (перевірка якості, оновлення норм для різних вікових груп, поповнення списків професій, корекція банку питань) у сфері професійної орієнтації, психологічної діагностики дозволяють отримувати об’єктивні результати обстеження й здійснювати комплексну діагностику особистості й групи.

27 квітня 2011 року розпочав свою роботу ЦТР «Гуманітарні технології». На сьогоднішній день у різних містах України працюють регіональні представництва на базі вишів і приватних психологічних центрів. ЦТР «Гуманітарні технології» здійснює контроль якості послуг, супроводжуючи роботу, надаючи регулярну підтримку регіональним представництвам. Системний і комплексний підходи у реалізації послуг профорієнтаційного освітнього консультування дозволяють зробити профорієнтаційну допомогу багатоступеневою й доступною протягом усього періоду професійного розвитку.

У 2011 - 2012 рр.. відбувалась адаптація тесту «Профорієнтатор» для України. У дослідженні взяли участь більше тисячі школярів 13 - 18 років, що проживають в основних регіонах України (м. Київ та Київська область, м. Ніжин, м. Миколаїв, м. Дніпропетровськ, м. Луганськ, м. Львів, м. Івано-Франківськ). Детальніше: Анотація до адаптованої версії тесту "Профорієнтатор-UA" (ua / ru)

20 вересня 2012 року ми стали офіційними партнерами Міжрегіональної Академії управління персоналом.  

19 грудня 2012 року ми стали офіційними партнерами Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

1 березня 2013 року ми стали офіційними партнерами Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля.

20 квітня 2013 року в рамках проекту "Профкарьера", мета якого - надання профорієнтаційних послуг для студентів і випускників вузів 20 - 40 років, почалася адаптація комплексу тестування "Профкарьера" для України.

05 березня 2015 року ми стали офіційними партнерами Інституту психології імені Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Співробітництво у сфері навчально-методичної, психолого-педагогічної, науково-експериментальної, організаційної та іншої діяльності щодо використання результатів наукових досліджень у практиці, сприяння розвитку психологічної науки і освіти з урахуванням досягнень провідних вітчизняних і зарубіжних наукових шкіл, а також для підвищення ефективності психолого-педагогічної, методичної, наукової та інших видів діяльності.

30 грудня 2015 року завершилася адаптація тесту "Профкар'єра-UA"  для України. У проекті «ПРОФКАР’ЄРА Україна»взяли участь 1260 осіб у віці від 20 до 40 років з різних міст України. Адаптація тесту до умов нашої культури, мови - дасть можливість надавати найбільш достовірну інформацію при проведенні компетентністної оцінки та кар'єрного консультування студентів і випускників вузів, молодих і досвідчених співробітників організацій.

05 жовтня 2016 року ми отримали Свідоцтво про реєстрацію авторского права № 68117 на твір Комп'ютерна програма "Профкар'єра-UA".

Сертифікати і патенти, отримані в Україні.

1. Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 47521 на твір Комп'ютерна програма "Коп'ютерізованій профорієнтаційній комплекс тестування" ПРОФОРІЄНТАТОР-UA ". Автори: Алтухов Віталій Владиславович, Кувшинова Олеся Леонідівна, Ленг Тетяна Миколаївна, Серебряков Олексій Георгійович, Шмельов Олександр Георгійович. Дата реєстрації : 29.01.2013 р.

2. Комп’ютерна програма «Комп’ютеризований комплекс тестування «Профорієнтатор-UA» «Схвалений до використання у загальноосвітніх навчальних закладах (Протокол № 4 від 02 жовтня 2013 р.) МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ.

3. Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 68117 на твір "Комп'ютерна програма "Профкар'єра-UA". Автори: Шмельов Олександр Георгійович, Серебряков Олексій Георгійович, Алтухов Віталій Владиславович, Орлова Євгенія Олексіївна, Руденко Тетяна Миколаївна. Дата реєстрації: 05.10.2016 р. 

 

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Вартість послуги
Профессьянс (від 8 років) 600 грн.
Профнавігатор (10-14 років) 600 грн.
Профмайстер (13-16 років) 600 грн.
Профорієнтатор-UA (13-18 років) 600 грн.
Профконсультант (22-65 років) 700 грн.
Профкар'єра-UA (20-40 років) 700 грн.
HR-супровід 1200 грн.
Місто

За попереднім записом, в суботу та неділю теж працюємо.

Адреса нашого офісу: Україна, м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 10, поверх 2, офіс 5.
Ми знаходимося в 5-7 хвилинах ходьби від метро Лівобережна. Є зручні місця для паркування автомобілів. Усім нашим клієнтам надаємо безкоштовний доступ до мережі Інтернет (WiFi).

Схема проїзду