Проект "Профорієнтатор Україна". Сертифікати та патенти.

Proforientator Service

Науковий підхід до розробок методик, щорічний контроль якості програмних продуктів (перевірка якості, оновлення норм для різних вікових груп, поповнення списків професій, корекція банку питань) у сфері професійної орієнтації, психологічної діагностики дозволяють отримувати об’єктивні результати обстеження й здійснювати комплексну діагностику особистості й групи.

27 квітня 2011 року розпочав свою роботу ЦТР «Гуманітарні технології». На сьогоднішній день у різних містах України працюють регіональні представництва на базі вишів і приватних психологічних центрів. ЦТР «Гуманітарні технології» здійснює контроль якості послуг, супроводжуючи роботу, надаючи регулярну підтримку регіональним представництвам. Системний і комплексний підходи у реалізації послуг профорієнтаційного освітнього консультування дозволяють зробити профорієнтаційну допомогу багатоступеневою й доступною протягом усього періоду професійного розвитку.

У 2011 - 2012 рр.. відбувалась адаптація тесту «Профорієнтатор» для України. У дослідженні взяли участь більше тисячі школярів 13 - 18 років, що проживають в основних регіонах України (м. Київ та Київська область, м. Ніжин, м. Миколаїв, м. Дніпропетровськ, м. Луганськ, м. Львів, м. Івано-Франківськ). 

19 грудня 2012 року ми стали офіційними партнерами Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

20 квітня 2013 року в рамках проекту "Профкар'єра Україна", мета  - надання послуг з кар'єрного консультування студентам та випускникам вишів, молодим і досвідченим спеціалістам 20 - 40 років, почалася адаптація комплексу тестування "Профкарьера" для України.

05 березня 2015 року ми стали офіційними партнерами Інституту психології імені Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України. Співробітництво у сфері навчально-методичної, психолого-педагогічної, науково-експериментальної, організаційної та іншої діяльності щодо використання результатів наукових досліджень у практиці, сприяння розвитку психологічної науки і освіти з урахуванням досягнень українських і зарубіжних наукових шкіл.

30 грудня 2015 року завершилася адаптація тесту "Профкар'єра-UA"  для України. У проекті «Профка’єра Україна» взяли участь 1260 осіб у віці від 20 до 40 років з різних міст України. Адаптація тесту до умов нашої культури, мови - можливість надавати найбільш достовірну інформацію при проведенні компетентністної оцінки та кар'єрного консультування студентів і випускників вузів, молодих і досвідчених співробітників організацій.

05 жовтня 2016 року ми отримали Свідоцтво про реєстрацію авторского права № 68117 на твір Комп'ютерна програма "Профкар'єра-UA".

10 березня 2017 року ми стали офіційними партнерами Освітньо-наукового Інституту міжнародних відносин і соціальних наук МАУП. Співпраця в галузі науково-експериментальної, організаційної та іншої діяльності з використання результатів наукових досліджень в практиці, сприяння розвитку психологічної науки і освіти з урахуванням досягнень українських і зарубіжних наукових шкіл.

АВТОРСЬКІ ПРАВА ТА ГРИФ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

1. Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 47521 на твір Комп'ютерна програма "Коп'ютерізованій профорієнтаційній комплекс тестування "Профорієнтатор-UA ". Автори: Алтухов Віталій Владиславович, Кувшинова Олеся Леонідівна, Ленг Тетяна Миколаївна, Серебряков Олексій Георгійович, Шмельов Олександр Георгійович.

Дата реєстрації: 29.01.2013 р.

2. Комп’ютерна програма "Комп’ютеризований комплекс тестування "Профорієнтатор-UA" схвалений до використання у загальноосвітніх навчальних закладах науково-методичною комісією з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради  МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ.

Витяг з протоколу № 4 від 02 жовтня 2013 р.

Висновок № 14/12-Г-1848 від 17.12.2014 р.

3. Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 68117 на твір "Комп'ютерна програма "Профкар'єра-UA". Автори: Шмельов Олександр Георгійович, Серебряков Олексій Георгійович, Алтухов Віталій Владиславович, Орлова Євгенія Олексіївна, Руденко Тетяна Миколаївна.

Дата реєстрації: 05.10.2016 р. 

 

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Вартість послуги
Профессьянс (від 8 років) 600 грн.
Профнавігатор (10-14 років) 600 грн.
Профмайстер (13-16 років) 600 грн.
Профорієнтатор-UA (13-18 років) 600 грн.
Профконсультант (22-65 років) 700 грн.
Профкар'єра-UA (20-40 років) 700 грн.
HR-супровід 1200 грн.
Місто

За попереднім записом, в суботу та неділю теж працюємо.

Адреса нашого офісу: Україна, м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 10, поверх 2, офіс 5.
Ми знаходимося в 5-7 хвилинах ходьби від метро Лівобережна. Є зручні місця для паркування автомобілів. Усім нашим клієнтам надаємо безкоштовний доступ до мережі Інтернет (WiFi).

Схема проїзду