Підготовка фахівців

Підвищення кваліфікації представників освітніх закладів, керівників, організаторів, психологів і педагогів

У Центрі тестування й розвитку "Гуманітарні технології" відбуваються регулярні навчальні семінари. Вони орієнтовані на керівників, організаторів, психологів-консультантів, шкільних психологів, соціальних педагогів, hr-спеціалістів.

Наявність кваліфікованих фахівців – важлива умова в роботі Вашого Представництва. Підвищення кваліфікації - це необхідна частина професійного зростання й практичної діяльності психологів. 

Методики вимагають експертного використання. Фахівці в обов’язковому порядку проходять підготовку, здобувають знання та вміння з практичного застосування результатів тестування, проведення комплексної профорієнтаційної роботи зі школярами та батьками, випускниками та абітурієнтами, студентами, випускниками вишів, молодими й досвідченими фахівцями, що підтверджується відповідними сертифікатами. Саме досвідчений психолог-консультант може створити із розрізнених показників за окремими шкалами цілісну картину ситуації, комплексний портрет, виявити в діагностичному профілі протиріччя та артефакти й уточнити наявність виявлених якостей у постдіагностичній бесіді, поєднати інтереси, особистісні якості, здібності з професійними схильностями та знайти оптимальні варіанти професійної спрямованості.

Протягом навчального року ми проводимо безкоштовні семінари для шкільних психологів і педагогів, психологів-консультантів, представників технікумів, коледжів і вишів, котрі надають профорієнтаційну допомогу школярам у виборі професії та професійного розвитку, навчального закладу по закінченні школи.

Супервізійні групи - це можливість для шкільних психологів, психологів-консультантів, профконсультантів, вирішувати ряд важливих задач: оперативно й комплексно розібратися у складних ситуаціях, отримати інший погляд на практичні випадки й підтримку фахівців (супервізорів), що сприяє професійному зростанню, а також профілактиці професійного вигорання.

Вартість семінарів

Вартість обов’язкових навчальних семінарів для керівників, спеціалістів
Назва семінару
Тривалість
Місце проведення
Вартість
Презентація Проєкту "Профорієнтатор Україна"
2-3 години
Онлайн
Безкоштовний для організаторів, керівників і всієї команди.

Презентація Проєкту "Профкар'єра Україна"

2-3 години
Онлайн
Безкоштовний для організаторів, керівників і всієї команди.
3 дні
Онлайн
1800 грн.
3 дні
Онлайн
1800 грн.

"Сучасні методи профорієнтації  школярів 13 – 18 років та їх батьків"

1 день
Онлайн
Безкоштовний для шкільних психологів, соціальних педагогів, вчителів

 

Увага! СТВОРЕНО ПЕРШУ В УКРАЇНІ АСОЦІАЦІЮ КАР’ЄРНИХ КОНСУЛЬТАНТІВ. Детальніше...

ВІДПРАВЛЯЙТЕ НАМ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ

* - поля обов'язкові для заповнення

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Місто