Підготовка фахівців

Підвищення кваліфікації представників освітніх закладів, керівників, організаторів, психологів і педагогів

У Центрі тестування й розвитку "Гуманітарні технології" відбуваються регулярні навчальні семінари. Вони орієнтовані на керівників, організаторів, психологів-консультантів, шкільних психологів, соціальних педагогів, hr-спеціалістів.

Наявність кваліфікованих фахівців – важлива умова в роботі Вашого Представництва. Підвищення кваліфікації - це необхідна частина професійного зростання й практичної діяльності психологів. 

Методики вимагають експертного використання. Фахівці в обов’язковому порядку проходять підготовку, здобувають знання та вміння з практичного застосування результатів тестування, проведення комплексної профорієнтаційної роботи зі школярами та батьками, випускниками та абітурієнтами, студентами, випускниками вишів, молодими й досвідченими фахівцями, що підтверджується відповідними сертифікатами. Саме досвідчений психолог-консультант може створити із розрізнених показників за окремими шкалами цілісну картину ситуації, комплексний портрет, виявити в діагностичному профілі протиріччя та артефакти й уточнити наявність виявлених якостей у постдіагностичній бесіді, поєднати інтереси, особистісні якості, здібності з професійними схильностями та знайти оптимальні варіанти професійної спрямованості.

Протягом навчального року ми проводимо безкоштовні семінари для шкільних психологів і педагогів, психологів-консультантів, представників технікумів, коледжів і вишів, котрі надають профорієнтаційну допомогу школярам у виборі професії та професійного розвитку, навчального закладу по закінченні школи.

Супервізійні групи - це можливість для шкільних психологів, психологів-консультантів, профконсультантів, вирішувати ряд важливих задач: оперативно й комплексно розібратися у складних ситуаціях, отримати інший погляд на практичні випадки й підтримку фахівців (супервізорів), що сприяє професійному зростанню, а також профілактиці професійного вигорання.

Вартість семінарів

Вартість обов’язкових навчальних семінарів для керівників, спеціалістів
Назва семінару
Тривалість
Місце проведення
Вартість
Основи практичного використання: діагностичний комплекс «Профорієнтатор-UA»
1 день
Київ
1 500

Основи практичного використання: діагностичний комплекс «Профкарєра-UA»

1 день
Київ
1 500
«Профорієнтаційна діагностика та консультування школярів 13 - 18 років та їх батьків»
3 дні
Київ/Виїзний
1800
«Кар’єрне консультування та діагностика студентів, випускників вузів, молодих і досвідчених фахівців 20-40 років»
3 дні
Київ/Виїзний
1800

«Сучасні методи профорієнтації  школярів 13 – 18 років та їх батьків»

1 день
Київ/Виїзний
Безкоштовний для шкільних психологів, соціальних педагогів, вчителів

 

*Обов'язкове навчання.

1 eтап.  Проводиться індивідуальне навчання до 3 фахівців (керівники, консультанти) на семінарі «Основи практичного використання: комп'ютерний діагностичний комплекс ...».

2 eтап. Навчання кожного фахівця, який проводить консультації за результатами тестування на семінарах «Профорієнтаційна діагностика і консультування» або «Кар'єрне консультування та діагностика»

*При участі більш ніж 2-х учасників від однієї організації – знижка 5 %

ВІДПРАВЛЯЙТЕ НАМ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ

* - поля обов'язкові для заповнення

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Місто