Студентам і випускникам

Послуга "ПРОФКАР'ЄРА-UA" для студентів і випускників 20 - 40 років

Сьогодні питання працевлаштування після здобуття вищої освіти ще більш актуальне, ніж вибір вишу та факультету. Люди з однією й тією ж освітою можуть будувати абсолютно різні кар'єри в українських і зарубіжних, великих і невеликих, державних і комерційних організаціях. За допомогою даної послуги можна виявити найбільш пріоритетні варіанти побудови кар'єри з конкретною освітою.

 Чому ми рекомендуємо саме цю послугу?

Ми надаємо реальну допомогу, спрямовану на побудову індивідуальної стратегії професійного розвитку. Ви точно будете знати, з чого починати свою кар’єру. Ви володітимете достеменною інформацією про себе й зумієте грамотно розпоряджатися нею. Ви зможете отримати незалежну й об’єктивну оцінку Вашого потенціалу, для того щоб реалізуватися в професійній сфері, що цікавить Вас, бути на своєму місці, займатися тим, що Вам "до душі", бути компетентним, успішним професіоналом. Наші фахівці володіють усіма необхідними засобами визначення Вашої професійної спрямованості, будуть враховувати саме Ваші індивідуальні особливості.

Якщо Ви хочете

 • Зробити своє навчання у виші більш ефективним і цілеспрямованим
 • Оцінити свій потенціал і перспективи професійного зростання
 • Вибрати професію, яка найбільше Вам підходить
 • Якщо перед Вами стоїть проблема вибору спеціалізації
 • Розглянути необхідність здобуття додаткової освіти
 • Визначити оптимальну посадову позицію
 • Правильно вибрати компанію для працевлаштування
 • Правильно підібрати тренінгові програми для особистісного розвитку
 • Скласти план професійного і кар'єрного розвитку

Ми рекомендуємо

 • Комп’ютерне тестування - комплекс "ПРОФКАР’ЄРА-UA".
 • Тривалість тестування - 1 год. 30 хв.
 • Індивідуальне консультування за результатами тесту.
 • Тривалість консультації - 1 год.

СТРУКТУРА

Комплекс «Профкар’єра- UA» складається з п’яти блоків:

«Життєві установки» - перший блок, визначення основних цінностей людини, її підходів до вирішення життєвих завдань; визначення здатності та вміння людини самостійно знаходити сенс та інтерес для себе в житті, в т.ч. професійному.

«Інтереси» - другий блок, діагностує сферу професійних інтересів; оцінка йде за 8-ма факторам професійних уподобань для кар'єрного розвитку.

«Структура інтелекту» - третій блок, спрямований на визначення рівнів розвитку різних здібностей - факторів розумової діяльності; зазначений блок є складовим і містить 6 шкал для оцінювання здібностей з додатковим розрахунком загального балу за інтелектом.

«Мотивація» - четвертий блок, визначення основних професійно важливих мотивів і потреб, якими керується людина в роботі. Вісім шкал мотивації з розрахунком двох генеральних чинників - мотивації досягнення й зовнішньої - внутрішньої мотивації. 

«Особистість» - п'ятий блок, орієнтований на виявлення особистісних якостей та вимірює 5 базових чинників (типологічних якостей особистості), а також додатковий показник із соціальної бажаності (прагнення респондента приховати або прикрасити якусь інформацію про себе під час тестування). 

Перший, другий, четвертий і п'ятий блоки подаються без обмеження часу, а на виконання третього блоку дається 40 хвилин (від 50 до 70 сек. на питання, залежно від шкали). Середній час проходження тесту -1,5 години.

БЛОК РОЗВИТКУ. Тест містить додатковий блок розвитку, що відображає перелік рекомендованих тренінгових програм. Цей блок створений з метою забезпечення консультування не тільки з питань професійного, а й особистісного розвитку, а також з метою рекомендації конкретних тренінгових програм для такого розвитку.

Після проходження  всього тесту Ви можете отримати  профіль за 11 компетенціями: ЛІДЕРСТВО, МОТИВАЦІЯ ДОСЯГНЕНЬ, СТРЕСОСТІЙКІСТЬ, ОРІЄНТАЦІЯ НА КЛІЄНТА, КОМУНІКАБЕЛЬНІСТЬ, КОМАНДНІСТЬ, ОРГАНІЗОВАНІСТЬ, ЛОЯЛЬНІСТЬ, ГНУЧКІСТЬ, КОМПЛЕКСНЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ, ОРІЄНТАЦІЯ НА РОЗВИТОК.

Дивитися приклад тесту "ПРОФКАР’ЄРА-UA" 

НА ІНДИВІДУАЛЬНІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Кваліфікований психолог пояснює, як слід інтерпретувати результати в роздруківці, пояснює значення показників за шкалами тесту й коефіцієнтів схожості з профілями професій. У бесіді уточнюється, доповнюється інформація, отримана під час тестування. Спілкування дозволяє встановити безліч фактів, які неможливо виявити за допомогою тестів, що дозволяє зробити прогноз, прийняти правильне рішення.

ВИ ЗМОЖЕТЕ

1. Вибрати сферу застосування своїх знань і освіти.

Є спеціальності, котрі користуються попитом (наприклад, IT-спеціалісти), а є  такі, що не користуються ним. Є більш «вузькоспрямоване» навчання, є менш спеціалізована освіта (наприклад, філософи). Одні люди добре орієнтуються на ринку праці й прекрасно знають, куди йти та що вибирати, інші знаходяться «як у тумані». Одна із задач консультації – позначити ті варіанти застосування себе, де людини з даною освітою, зі своїми унікальними здібностями, особистісними якостями може успішно й з інтересом для себе реалізуватися. 

2. Визначити посадову позицію. 

За підсумками тестування Ви отримуєте списки конкретних посадових позицій, котрі існують на сучасному ринку праці й найбільш відповідають за професійними інтересами. Наприклад, аудитор-аналітик, технічний дизайнер, менеджер з навчання персоналу, бренд–менеджер, журналіст, різні керівні  позиції та ще понад 50-ти існуючих на ринку варіантів. Потім на консультації відбираються й обговорюються ті позиції, на котрі варто орієнтуватися в першу чергу, а які потрібно виключити з розгляду. 

3. Вибрати компанію для працевлаштування.

Чомусь на цей бік роботи більшість людей не звертає суттєвої уваги, прагнучи знайти в основному вигідну посаду, а де – неважливо. Компанія – це своя маленька країна, зі своїми порядками, цінностями, культурою і, найголовніше, можливостями кар’єрного й професійного розвитку. Як разюче відрізняються західні й українські, великі й маленькі компанії! 

4. Дізнатися про свої сильні та слабкі сторони.

Це визначена основа майбутньої конкурентоспроможності й продуктивності на роботі. Простий приклад: скільки молодих і вже досвідчених фахівців не знають, що писати в резюме в розділі «додаткова інформація» про свої особисті характеристики. Частіше за все пишуть: «висока працездатність, стресостійкість, комунікабельність», та часто й думають те ж саме про себе. Потім, на практиці, таке «саморозуміння» може зіграти й проти людини, тим більше, якщо вона справді потрапляє в робочі ситуації, де необхідно буде виявити високу стресостійкість, комунікабельність і т.п., а вона не має цих якостей. При тому вона може мати інші переваги, котрі потрібно застосовувати в роботі абсолютно іншого роду. Під час аналізу результатів тестування консультант розповідає не тільки про сильні сторони й можливості їхнього застосування, але й відзначає слабкі сторони й шляхи їх компенсації та розвитку. 

5. Знайти причини труднощів.

Психолог допоможе знайти причину труднощів і визначити можливі варіанти подолання кризи, поставити нові цілі й шляхи їх досягнення.

6. Скласти оптимальний план кар’єрного та професійного шляху.

Під час консультації напрацьовуються конкретні кроки з побудови подальшого професійного шляху. Розвиватися управлінською дорогою чи віддати перевагу шляху фахівця? Якщо обрати шлях управлінця, то на які позиції орієнтуватися, де просування буде найефективнішим і відповідати можливостям людини? Які перешкоди можуть з’явитися на шляху? Ці та інші питання Ви можете розглянути під час індивідуальної консультації. 

Результати тестування Ви можете використовувати при складанні РЕЗЮМЕ і в подальшому при ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ. Підвищуйте Вашу ефективність при взаємодії з компаніями-роботодавцями.

Крім діагностики, ми рекомендуємо профорієнтаційне і кар'єрне консультування, розвиваючі тренінги, групові лекції, активну роботу з HR-фахівцями, HR-департаментами компаній-роботодавців.

Надішліть нам заявку на тестування і консультацію

Місто